MK Foam Koło

Kategoria: Meble Pokojowe
Producent: MK Foam Koło

MK FOAM KOŁO! Kupując u nas mają Państwo 100% pewności, że każdy materac i inne towary oferowane do sprzedaży w naszym sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe i wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadających odpowiednie certyfikaty i atesty.

Nie kupują Państwo towaru niewiadomego pochodzenia, wyprodukowanego nie wiadomo gdzie z materiałów bez atestów, które często nie spełniają żadnych norm jakości i mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Każdy wysłany materac jest profesjonalnie zapakowany i ubezpieczony, co stanowi gwarancję, że przesyłka dotrze do Państwa w całości.


Bardzo ważne jest to, że podczas wysyłki nie zginamy materaca, przez co nie ma możliwości, aby podczas transportu uległo zniszczeniu jego wnętrze. Podczas zginania materaca np. w pół, dochodzi do bardzo dużych naprężeń, które mogą rozerwać łączenie sprężyn oraz uszkodzić inne warstwy materaca.


Materace Koło, to produkty renomowanej firmy MK Foam, która od 1992 roku produkuje materace na europejski i polski rynek. W ofercie firmy znajdują się materace piankowe (termoelastyczne i wysokoelastyczne), lateksowe, kieszeniowe i bonelowe. Dodatkowo firma produkuje stelaże, łóżka i poduszki, które stanowią idealne uzupełnienie oferty. Doświadczenie w produkcji i świadomość jak wielki wpływ mają materace na komfort snu powoduje, że materace z Koła, to produkty najwyższej jakości.


Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe
BOKATO s. c. Robert Borchert & Elżbieta Borchert

ul. Jedności Narodowej 84 A/B
78-100 Kołobrzeg, POLSKA
tel.: +48 94 35 113 69
e-mail: bokato@op.pl

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszego salonu BOKATO w Kołobrzegu:

poniedziałek - piątek w godzinach od 09:00 do 17:00
sobota
w godzinach od 09:00 do 13:00

Zobacz lokalizację >>

Formularz kontaktowy