Bizzarto

Nasza marka powstała z miłości do designu. Tak, wiemy, jak to brzmi. Ale to prawda. Kolekcje mebli tapicerowanych Bizzarto tworzy zespół, który naprawdę kocha swoją pracę. Jesteśmy przekonani, że tę pasję widać w meblach, które Wam oferujemy. W kształtach sof, narożników, foteli, ich komforcie, proponowanych rozwiązaniach. Tworzymy meble, które sami chcielibyśmy mieć, i na których chcielibyśmy wypoczywać.


Po pierwsze wygląd. Po pierwsze, dlatego, że wygląd mebli jest tym, na co wszyscy najpierw zwracamy uwagę. Narożnik czy sofa muszą się nam spodobać, byśmy chcieli na nich usiąść, żebyśmy się nimi zainteresowali. Dlatego przykładamy ogromna wagę do wzornictwa. Śledzimy trendy, ale też słuchamy tego, co mówią nasi Klienci. Do całości dodajemy rys Bizzarto. W efekcie powstają kolekcje mebli wypoczynkowych, wśród różnorodności których niemal każdy znajdzie swoją ulubioną. Dbamy o to, by tworzyć wzory, które nie wychodzą z mody. Z którymi będziecie chcieli mieszkać przez lata, cały czas darząc je miłością. Wiemy też, jak ważne są tkaniny obiciowe. To od nich zależy ostateczny wygląd Twoich mebli.


W ofercie mamy propozycje materiałów od najlepszych światowych producentów i dostawców, w ogromnej ilości wzorów, kolorów i faktur. Klasycznych, jak i odrobinę szalonych. Wiele spośród nich jest odpornych na zabrudzenia, mających apretury sprawiające, że są bardzo łatwe do czyszczenia. Idealnych dla rodzin kochających dzieci i zwierzęta domowe. Prawdziwy tkaninowy zawrót głowy!


Zapraszamy na https://bizzarto.it/


Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe
BOKATO s. c. Robert Borchert & Elżbieta Borchert

ul. Jedności Narodowej 84 A/B
78-100 Kołobrzeg, POLSKA
tel.: +48 94 35 113 69
e-mail: bokato@op.pl

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszego salonu BOKATO w Kołobrzegu:

poniedziałek - piątek w godzinach od 09:00 do 17:00
sobota
w godzinach od 09:00 do 13:00

Zobacz lokalizację >>

Formularz kontaktowy