MTI Furninova

MTI-Furninova POLSKA jest polsko - szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Projektując nasze meble pamiętamy, że muszą łączyć w sobie wygodę, niebanalny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania.


Każdy produkt, który wprowadzamy do oferty najpierw testujemy sami, bez kompromisów odrzucając te, które nie spełniają naszych wymagań. Od 20 lat nasze produkty trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. W tym czasie zdobyły uznanie ze względu na komfort, niepowtarzalne wzornictwo opracowane przez znanych projektantów oraz starannie dobieraną kolekcję tkanin.


Dlaczego?


Nieodłącznym walorem naszych produktów jest wysoka jakość skór, nowoczesnych tkanin i drewna. Atrakcyjne wzornictwo mebli łączymy z funkcjonalnością i niezawodnością w użytkowaniu. Połączenie walorów estetycznych i użytkowych z wysoką jakością pozwala na wyjątkowe aranżacje wnętrz. Pielęgnujemy naszą pasję tworzenia eleganckich i jednocześnie ergonomicznych mebli, dbamy o wysoką jakość wyrobów.


Konstrukcyjny zen


Jakość, wygląd i ergonomia naszych produktów w dużej mierze zależą od filozofii, która nam przyświeca. Rzetelność i solidność to nie pusty slogan, to wizytówka każdego z nas. Ale mamy też silne alter ego. Nasze drugie ja to młodzieńcza ciekawość, niepokorność i nonkonformizm. To dzięki temu możemy ciągle zaskakiwać, rozwijać się i być o krok do przodu. Znaczenie ma jednak dla nas nie tylko efekt wizualny, ale i wnętrze.


Zapraszamy na https://mti-furninova.pl


Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe
BOKATO s. c. Robert Borchert & Elżbieta Borchert

ul. Jedności Narodowej 84 A/B
78-100 Kołobrzeg, POLSKA
tel.: +48 94 35 113 69
e-mail: bokato@op.pl

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszego salonu BOKATO w Kołobrzegu:

poniedziałek - piątek w godzinach od 09:00 do 17:00
sobota
w godzinach od 09:00 do 13:00

Zobacz lokalizację >>

Formularz kontaktowy