WFM Kuchnie

Kategoria: Meble Kuchenne
Producent: WFM Kuchnie

WFM KUCHNIE. Kładziemy olbrzymi nacisk na to, aby kuchnie były tak projektowane, żeby praca w nich stała się przyjemnością. Funkcjonalność jest naszym priorytetem. Kładziemy olbrzymi nacisk na to, aby kuchnie były tak projektowane, żeby praca w nich stała się przyjemnością.

Korzystamy z najnowszych światowych badań dotyczących ergonomii i technologii pracy w kuchni, a wiedzę tę przekazujemy na bieżąco współpracującym z nami projektantom. Stosujemy szereg okuć i rozwiązań technicznych, podnoszących funkcjonalność kuchni oraz zwiększających ergonomię pracy. W przemyślany sposób wykorzystujemy każdą wolną przestrzeń, aby najpotrzebniejsze produkty oraz sprzęty kuchenne były zawsze pod ręką, a dostęp do nich nie sprawiał najmniejszych trudności.

Przy każdej realizacji kierujemy się indywidualnymi potrzebami zamawiających. Inaczej wygląda funkcjonalna kuchnia w mieszkaniu osoby prowadzącej jednoosobowe gospodarstwo domowe a inaczej u wielodzietnej rodzinny w przestronnym domu na przedmieściach. Przygotowujemy projekt kuchni nie tylko z uwzględnieniem wymiarów pomieszczenia ale także osobistych preferencji domowników.

Od teraz to funkcjonalna kuchnia dostosowuje się do Ciebie, a nie Ty do niej. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.


Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe
BOKATO s. c. Robert Borchert & Elżbieta Borchert

ul. Jedności Narodowej 84 A/B
78-100 Kołobrzeg, POLSKA
tel.: +48 94 35 113 69
e-mail: bokato@op.pl

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszego salonu BOKATO w Kołobrzegu:

poniedziałek - piątek w godzinach od 09:00 do 17:00
sobota
w godzinach od 09:00 do 13:00

Zobacz lokalizację >>

Formularz kontaktowy